Cenová poptávka
Rychlý kontakt telefonZavolejte nám
+420 466 971 391
mailNapište nám
obchod@obal-centrum.cz
E-shop
obalcentrum.cz
telefon +420 466 971 391 ##
Hlavní stránka → Lahve a dózy

Lahve a dózy

PROČ SI KOUPIT LAHVE A DÓZY?

Lahve

Nabízíme lahve a dózy v široké škále objemů včetně možnosti kusového odběru jednotlivých typů. V naší nabídce jsou též různé druhy uzávěrů, což oživí váš produkt. Tyto obaly můžete plnit sypkými a kapalnými látkami. Mnoho typů lze využít i v laboratořích a výzkumných ústavech.

Použití lahví

Láhve v našem sortimentu najdou uplatnění v mnoha oborech jako je potravinářský, drogistický či chemický průmysl. Agro láhve naproti tomu jsou navrženy pro použití v zemědělství při distribuci a skladování hnojiv a postřiků. Plechové láhve mají nezastupitelné místo při skladování či prodeji ředidel či obdobných látek, které svým složením dlouhodobě narušují plastové láhve. V sortimentu lahví více než kde jinde platí, že si zákazník může vybrat z mnoha různých objemů, tvarů a barev. Některé druhy láhví je pak možno použít v kombinaci s rozprašovačem.

Materiál lahví

Lahve stejně jako ostatní zboží z našeho širokého sortimentu v zásadě rozlišujeme podle materiálu, ze kterého je vyroben (plast, kov). Plastové lahve pak dále dělíme podle materiálu, ze kterého byly vyrobeny na LDPE (nízkohustotní polyethylen), HDPE (vysokohustotní polyethylen), COEX (vícevrstvý HDPE) a PET (polyethylentereftalát). Kovové lahve jsou vyráběny z jemného pocínovaného plechu a jsou doplněny klasickým uzávěrem nebo s vtlačovacím měchovým uzávěrem.

Láhve a dózy se širokou škálou objemů

Obaly s možností kusového odběru

Obaly s různými druhy uzávěrů

Obaly s možností plnění sypkými i kapalnými látkami

Obaly, které je možné využit v laboratořích a výzkumných ústavech

UN certifikace

Námi nabízený sortiment plastových či plechových láhví zahrnuje dostatek typů, abychom vám mohli nabídnout pro váš produkt ten nejvhodnější. HDPE, COEX a plechové láhve jsou certifikovány pro přepravu nebezpečných látek dle předpisů ADR, IATA či IMDG. PET láhve jsou certifikovány pro styk s potravinami a splňují tak normy pro použití v potravinářské průmyslu a to především při distribuci vína, piva, mléka a ostatních nápojů. 

Plastové a plechové láhve

  • dodáváme láhve pro mnoho druhů použití
  • UN certifikace některých druhů lahví
  • potravinářské atesty na materiály ze kterých se lahve vyrábějí
  • příslušenství lahví (dávkovače, rozprašovače)

Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Hanušová

Lucie Hanušová +420 466 971 391 obchod@obal-centrum.cz

Zažádejte si o cenovou nabídku

Chci zjistit cenu obaluChci objednat obalyChci odeslat leteckou zásilkuChci odebrat IBC kontejnerChci opravit IBC kontejner